Жінки з тату сприймаються більш доступними

Дослідження ставлення оточуючих до жінок з татуюванням виявилося не на користь представниць прекрасної статі: наявність татуювання часто сприймається як сигнал до доступності та сексуальної нерозбірливості жінки.

Жінки з тату сприймаються більш доступними
Татуювання розглядається як вид мистецтва або засіб самовираження - кількість людей, що намалювали собі татуювання, стрімко збільшується. Це дає можливість салонам заробити - ціна татуювання і доходи татуювальника збільшуються.

Аспірантка Університету Техасу (США) Ліза Оакс закінчила дослідження, яке проводилося протягом року. Ліза Оакс спостерігала за 221 студентом - як чоловіками, так і жінками - щоб з'ясувати ставлення суспільства до людини, що має татуювання.

Експеримент полягав в наступному: групі незалежних спостерігачів пропонувалося оцінити кілька фотографій кожної жінки і висловити свою точку зору. При цьому, на одних фото люди мали татуювання, а на інших - ні - вчених цікавило яке враження справляють на людей різні види тату у вигляді троянд, метеликів і черепів, а так само їх розташування на тілі людини. Виявилося, що жінки з малюнками на тілі сприймаються оточуючими як більш сексуально розкуті і здатні до сексу без взаємних зобов'язань.

За словами Лізи Оакс, результат став для неї несподіванкою: навколишні вважали жінку з татуюванням більш доступною, вважаючи, що у неї занижені вимоги до підбору сексуальних партнерів. При цьому, опитувані зазначили, що, можливо, жінка з татуюванням відчуває більш сильний потяг до сексу, ніж жінка без тату.

Дослідження проводилося з фотографіями представників обох статей і чоловіки з татуюванням розглядалися як любителі випадкового сексу в останню чергу.

Організаторам дослідження вдалося отримати коментарі місцевого майстра Кайлі Хілтон, яка сама мала на тілі більш 20 татуювань. На її думку, висновки не зовсім логічні і не відображають жіночого характеру: якщо людина, яка погодилася мати татуювання на тілі до кінця життя, то навряд чи вона буде нерозбірлива в сексі. Швидше навпаки, це говорить про те, що жінка з татуюванням здатна приймати серйозні рішення.