Чому жінки закохуються в поганих хлопців

Покоління жінок змінюється, але от їх переваги - ні. Вони все так само продовжують вибирати «поганих хлопців», навіть якщо наперед знають, що така любов принесе їм тільки страждання. Ми вирішили з'ясувати, чому жінок будь-якого віку так тягне до неслухняних.

Чому жінки закохуються в поганих хлопців
Містер крутість

Ще зі школи серед всіх хлопчиків обов'язково був той, хто ходив на вулицю без куртки, курив на спортивному майданчику і недбало зачісував волосся, а дівчатка таємно мріяли про побачення з ним. Пройшли роки, всі виросли, але тенденція закохуватися в «поганих хлопців» збереглася. Навіть зараз діставши собі такого чоловіка, дівчина автоматично одержує перевагу перед іншими представницями слабкої статі.

Схильність до мазохізму

Жінкам здається, що «погані хлопці» можуть розкрити їх сексуальну сторону, а ті, у свою чергу, навчать чоловіків по-справжньому любити. Опір з боку сильної статі може бути прийнято за прояв мужності. Це тільки підігріває жіночий азарт обіграти його і закохати в себе, однак сам процес супроводжується стражданнями та муками. Часто виключно з жіночої сторони.

Хочу як в кіно

Надивившись великої кількості фільмів, де погані хлопці зустрічають гарну дівчинку, а вона змінює його життя своєю любов'ю, ми раптом починаємо хотіти того ж. Тільки от повторити досвід з фільму «Спіши любити» виходить далеко не у всіх. У реальності такі чоловіки не дуже поспішають відмовлятися від поганих звичок і переглядати свої погляди на життя.

Сексуальний потяг

Багато жінок знаходять сексуальним почуття небезпеки і заборонності, саме це і приваблює їх у «поганих хлопців». Їх тягне до того, хто не стане соромитись перед ними і через вельми помилкову думку, принесе в життя нові сексуальні насолоди. Але коли пристрасть вщухає, вони розуміють, що крім сексуальної близькості нічого серйозного бути і не може.

Низька самооцінка

Буває і так, що жінки не шукають в «поганих хлопців» нових відчуттів, а за якихось причин вважають, що в цьому житті вони не гідні більшого. Нескінченні комплекси з приводу зовнішнього вигляду і невиправдано низька самооцінка переконують їх, що інші чоловіки створені для більш ідеальних жінок з обкладинок журналів. Тому вони терплять всі чоловічі витівки, панічно боячись, що навіть неідеальний чоловік одного разу піде.