Як сподобатися хлопцю: топ-шість легких способів

Уяви, що ти зустріла на вулиці симпатичного незнайомця і хочеш привернути його увагу. Чи ти шукаєш привід заговорити з хлопцем, якого бачиш кожен день - на роботі, в спортзалі або в метро. Ось кілька способів, як закохати в себе хлопця.

Як сподобатися хлопцю: топ-шість легких способів
1. Погляд. Кинь на нього кілька коротких інтригуючих поглядів, потім відведи очі вбік. Він обов'язково відчує твої погляди. Посміхнися йому, коли зустрінетеся очима.

2. Голос. Попрацюй над своїм голосом. Він повинен бути трохи зачаровуючим, звучним і привабливим. Чоловіки теж люблять вухами.

3. Дотик. Проходячи повз, як би ненароком задень його. Пробормочи вибачення і посміхнися. Він, напевно, посміхнеться тобі у відповідь.

4. Привітання. Якщо ви навчаєтесь або працюєте разом, знайди підходящий привід і не бійся зробити перший крок. Привітайся з ним, спитай про що-небудь.

5. Прохання про послугу. Ще один хороший привід привернути увагу. Попроси хлопця про невелику послугу. Це може бути все, що завгодно.

6. Впусти “хустку“. Угледівши його на горизонті, впусти “випадково“ пакет, книги або... що завгодно, що у тебе в руках. Якщо хлопець порядний, він обов'язково допоможе тобі.

І пам'ятай, що найголовніше в бажанні сподобатися хлопцю - не переборщити.