Сім тем, про що можна і потрібно поговорити на першому побаченні

Не варто навіть нагадувати зайвий раз, скільки часу і емоцій у нас йде на підготовку перед першим побаченням з новим хлопцем. Потрібно вибрати, що одягти на побачення, який макіяж підібрати і обов'язково зрозуміти тему для розмови. Труднощі виникають саме з останнім пунктом, який ми і вирішили сьогодні обговорити.

Сім тем, про що можна і потрібно поговорити на першому побаченні
1. Вічна тема для підтримки розмови - кінематограф. Ти можеш розповідати про своїх улюблених акторів та новинки у світі кіно. Адже нещодавно був Оскар-2015, і ти точно можеш здивувати свого хлопця обізнаністю у номінаціях і своєю думкою з приводу тріумфаторів премії.

2. Ще одна невичерпна тема - музика. Те, що є в тебе в плеєрі - одна з тем для підтримки розмови. Слухає він таку саму музику, як і ти? Чудово! Поговоріть про те, як складно зараз артистам пробитися на ринку. Не слухає? Тоді діставай навушники і подаруй йому кілька пісень з твого програвача.

3. Хобі. Гра на музичних інструментах, любов до екстремальних видів спорту або походи в театри. Все це - твоє хобі, про яке ти можеш розповісти. Якщо ж такого у тебе немає, то це відмінний привід запропонувати зайнятися чимось абсолютно новим разом.

4. Політика хороша як під час світських розмов, так і актуальна в розмовах зі своєю другою половинкою. І це зовсім не скарги на життя", а тема, яка може додати вашій розмови жвавості.

5. Спогади про щось прекрасне є у всіх. Поділися своїми спогадами зі своїм хлопцем і насолоджуйтесь його розповіддю. Приємна розмова за чаєм вам забезпечена.

6. Подорожувати люблять всі і роблять це під час відпусток або ж, здійснюючи робочі поїздки. Розкажи, куди ти їздила, і, можливо, заплануйте спільну поїздку.

7. Дурні ситуації і анекдоти. Чомусь цього пункту багато бояться, хоча саме він є найкращим для тісного спілкування. Не бійся здатися дурною і розслабся.

Дуже важливо розуміти, що на першому побаченні потрібно не тільки говорити, але й слухати. Умій почути свого партнера, і тоді точно твоє побачення буде вдалим.