Валерія і Пригожин відмовилися від послуг сурмами і вирішили народити самі

Валерія і Пригожин відмовилися від послуг сурмами і вирішили народити саміБільше десяти років тому склався міцний професійний і шлюбний союз співачки Валерії та Йосипа Пригожина - ця пара є однією з найвідоміших і найбільш міцних у вітчизняному шоу-бізнесі, користується великою популярністю у шанувальників і є мало не зразком чесноти.

За довгі роки шлюбу подружжя так не обзавелися спільною дитиною, але після народження близнюків Пугачової і Галкіна, пара задумалася скористатися послугами сурогатної матері, проте днями продюсер зізнався, що незабаром відмовився від цієї ідеї.

«Мені дуже хочеться, щоб у мене з'явилася маленька дитина, яку я взяв би на руки і няньчив його», - не раз зізнавався Пригожин. Щоб виконати свою мрію і обзавестися потомством, подружжя вирішило випробувати досвід Примадонни і Максима Галкіна і скористатися послугами сурогатної матері.

Однак, гарненько подумавши, Йосип і Валерія вирішили завести дитину природним шляхом: «Спочатку ми розглядали кілька варіантів. Хотіли взяти малюка з дитячого будинку або щоб його народила сурогатна мати, але передумали. Спробуємо народити самі, а якщо не вийде, будемо шукати інші можливі варіанти», - розповів продюсер журналістам журналу StarHit.

Нагадаємо, у Валерії та Пригожина на двох шестеро дітей - у співачки є троє дітей від першого чоловіка, продюсера Олександра Шульгіна: дочка Анна і сини Артемій і Арсеній, а у продюсера так само є троє дітей від попередніх шлюбів.

Валерія і Пригожин відмовилися від послуг сурмами і вирішили народити самі
Валерія і Пригожин відмовилися від послуг сурмами і вирішили народити самі
Загрузка...