Любов до солодкого підвищує ризик серцевого нападу

Любов до солодкого підвищує ризик серцевого нападуЧасте споживання солодких напоїв, десертів та інших солодощів провокує ризик серцевих захворювань. Всього одна банка напою в день, за даними дослідників, пов'язана з ризиком летального результату від інфаркту. Цукор може викликати набір ваги, що небезпечно для серця, і про це варто пам'ятати.

Вчені спеціально проаналізували рівень споживання цукру у десятків тисяч американців і показники смертності через проблеми з серцем. Так і був виявлений прямий зв'язок ризику смерті та обсягу споживаного цукру. Якщо людина отримувала чверть калорій в денному раціоні з доданого в їжу цукру, то у неї ризик смерті підвищувався більш ніж в три рази. Між тим, ВООЗ не радить перевищувати показник в 10% - приблизно 70 гр. для чоловіків і 50 гр. для жінок.

Але на Заході більшість дорослих і дітей споживають більше. Експерти радять уважно читати упаковку продуктів харчування і напоїв, підраховуючи обсяг споживання цукру. Високий вміст цукру в продукті вважається, якщо на 100 гр. доводиться більше 22,5 гр. цукру. Низький вміст - максимум 5 гр. цукру.
Загрузка...