Чоловіча думка про жіноче бажання вийти заміж

Зовсім нещодавно зустрів свого знайомого. У процесі спілкування я помітив деяку замисленість у виразі його обличчя. Поцікавившись, у чому проблема, я отримав досить несподівану відповідь. Виявляється, його дівчина образилася на нього через те, що він не робить їй пропозицію і не хоче узаконити їхні стосунки. І він перебував у розгубленості. «Чому їй так важливе ця весілля? Невже її не влаштовує те, що ми живемо у цивільному шлюбі?» Прийшовши додому, я вирішив розібратися, чому ж дівчата так прагнуть вийти заміж?

Чоловіча думка про жіноче бажання вийти заміж
Пара зустрічається вже не перший рік, він її любить, вона любить його. Вони, можливо, навіть живуть разом. І час від часу, звичайно ж, виникають розмови про весілля. Він чує одне й те же питання від неї, від батьків, від друзів, сестер та братів: «Коли ж весілля?» Як він думає, це передчасно. На її ж думку, давно пора зареєструвати стосунки. Але що тоді не влаштовує, в чому справа? Чому все частіше і частіше відбуваються розмови про одруження?

Одна з важливих причин - статус у суспільстві. Статус дуже важливий для кожної дівчини. Їй набридло червоніти, пояснюючи сенс відносин батькам і родичам. Вона не знає, як правильно представляти його друзям. Начебто і не чоловік, і не хлопець, а щось середнє. Бути просто «дівчиною» не всіх влаштовує. Особливо якщо живеш з людиною цивільним шлюбом. Представницям прекрасної статі хочеться більшого: хочеться отримати горде звання «ДРУЖИНА» і отримати права. Будь-яка жінка хоче бути законною дружиною, і її легко можна зрозуміти. Приємно, коли чоловік робить тобі пропозицію, приємно, коли він готовий нести відповідальність за всю родину, і по-справжньому здорово, якщо він візьме частину тягаря на свої дужі плечі замість домашнього вогнища, берегинею якого стане обраниця.

Відносини повинні розвиватися, інакше заздалегідь приречені. Погодьтеся, це логічно. Спочатку просто ходити на побачення, цілуватися під місяцем, потім познайомитися з батьками один одного. Незабаром почати жити разом. Ось тепер час наступного етапу - реєстрації відносин. Це природно і необхідно для продовження повноцінних любовних відносин. Немов струс, переосмислення позиції в житті.

Пошук матеріального благополуччя і стабільності. Тобто потрібен міцний грунт під ногами, надійний захист і опора у вигляді чоловіка, під яку можна сховатися в разі чого. А де є стабільність, там і недалеко до збільшення сім'ї. Кожній жінці притаманний материнський інстинкт, кожна хоч раз замислювалася про дітей. І, звичайно, будь-якій дівчині хочеться, щоб чоловік усвідомив свою готовність до появи дитини. А дитина в сім'ї - це точно бажана дитина, а от у цивільному шлюбі, погодьтеся, далеко не завжди.

Напевно, найголовніша причина, по якій молоденькі дівчата хочуть заміж - це біле плаття. Що вже тут такого особливого, незрозуміло, але саме в ньому представниці прекрасної статі мріють побачити себе в дзеркалі. Напевно для багатьох дівчат біле весільне плаття є символом чистого й вірного кохання. Саме тому, напевно, і хочеться похизуватися в ньому на заздрість всім подругам.

Не виключаю і підступні цілі: наприклад, хороший заробіток або наявність житлової площі біля обранця. Однак найчастіше такий шлюб скоро дає тріщину. Тому як всі люди, а представниці прекрасної статі особливо, емоційні. Спочатку здається, що вам хочеться даху над головою, а потім захочеться чогось більшого: любові, ласки, поваги.

Бажання скоріше стати дорослою. На жаль, іноді дівчата виходять заміж на зло своїм батькам, бажаючи їм довести, що вони здатні на дорослі вчинки. Дівчата, які живуть у родині, яка дотримується суворих правил виховання, виходять заміж, бажаючи уникнути тотального контролю. Мотив, прямо-таки, не вдалий, але буває і таке. Деякі пари вважають, що здавна належить узаконювати свої стосунки, іншими словами, щоб показати чесність своїх намірів.

Але це все просто слова... А що ж говорять цифри?

На думку психологів, потрібно прожити разом 3 роки, щоб «перевірити» свої почуття. За цей час пара переживає всі кризи, які в майбутньому можуть призвести до розлучення;

97 з 100 хлопців впевнені, що їх дівчата мріють вийти за них заміж;

22-27 років - середній вік наречених;

8 з 10 дівчат мріють про весілля, але тільки 2(!) з 8 знають, за кого хочуть вийти заміж;

50% дівчат і 92% хлопців надають перевагу цивільному шлюбу бліьше, ніж офіційному оформленню відносин.

У підсумку причин багато, чи не так?! І у всіх причин є більш або менш логічне пояснення, десь розумне, десь ні. А якщо брати в розрахунок незаперечну жіночу логіку, то кожна представниця прекрасної статі знайде тисячу причин для свого бажання стати дружиною...