5 засобів, які повинні бути в кожній косметичці

З початком нового року багато хто з нас традиційно почали нове життя, сівши на дієту або помінявши гардероб. Якщо вирішите освіжити вміст косметички, перевірте, чи є у вашій ці 5 засобів першої необхідності.

5 засобів, які повинні бути в кожній косметичці
1. Хайлайтер

Підсвітити лице, освіжити погляд, скорегувати форму носа, зробити верхню губу сексуальною - до цього списку трюків, які можливі з допомогою консилера, ви напевно зможете додати і свій. Головне - навчитися правильно розставляти світлові акценти.

2. Матові бежеві тіні

Матові тіні багатофункціональні. Вони відкривають погляд і роблять його більш виразним. З допомогою бежевих тіней можна ставити світловий акцент під бровою, щоб візуально «підняти» її. А ще - злегка припудрювати губи, щоб надати їм актуальний «оголений» вид.

3. Тіні для брів з воском

Тіні для брів дають більш м'який ефект, ніж олівець, роблячи брови візуально гущі. А віск надає їм акуратну форму.

4. Підводка-фломастер

Підводка у формі маркера створена, щоб полегшити нашу долю, коли ми малюємо драматичні стрілки. Але виявилося, що це ж засіб годиться і для спокійного денного макіяжу. Спробуйте не вести лінію уздовж краю повіка, а акуратно промальовувати ділянки між віями - погляд стане виразнішим, при цьому ефект буде більш ніж природним.

5. Кремові рум'яна

Кремові або гелеві рум'яна гарні своєю універсальністю - їх наносять не тільки на вилиці, але навіть повіки і губи. Необхідність у блиску для губ відпадає.