Як роздратувати жінку: 10 простих способів

Якщо жінка дістала, отплати їй тим же. Але по-чоловічому, мовчки...

Як роздратувати жінку: 10 простих способів
Унітаз

Ти - культурний і освічений чоловік, працюєш на серйозній посаді, знаєш характеристики всіх танків в World of Tanks, і здав на права з першого разу. Але хіба ти винен у тому, що ти постійно забуваєш опускати кришку унітазу?

Шкарпетки

Немає нічого більш нервуючого для хазяйських жінок, ніж брудна чоловіча білизна, розкидана по квартирі. Особливо те, що незрозуміло яким чином вона виявилася під ліжком.

Онлайн-ігри

А ще пані страх як скаженіють, коли замість загального перегляду похмурої жіночої мелодрами ти сидиш, скажімо, “в танках“. Безпрограшний варіант настільки, що навіть її “ой я випадково відформотувала вінчестер“ не прокотить. Адже гра “онлайнова“.

ТБ

Панянки можуть звикнути до футболу, хокею, ще незрозуміло до чого, що ти зазвичай любиш дивитися вечорами. Але вони ніколи не звикнуть до щохвилинного перемикання каналів.

В негліжі

Кажуть, оголений чоловік далеко не завжди збуджує жінку. Особливо якщо у нього пивне черево, яке він продовжує успішно нарощувати, лежачи перед телевізором.

Їжа перед їжею

Якщо дівчина весь вечір намагалася, готувала борщ, хінкалі, хачапурі, Бог знає що ще, можна передати її віддяку, починаючи потрошити холодильник за півгодини до вечері. Головне - з невинним тоном лагідно сказати, що це ні в якому разі не переб'є твій апетит.

“Ми поспішаємо“

Жінки завжди страх як довго збираються. Тому важливо за 3 години (не менше) повідомити дамі серця, що вам пора збиратися. А коли вона буде готова, умиротворено почни чистити черевики, вибирати, в якому костюмі йти. Не зайвим буде почитати стрічку на фейсбуці. А потім обов'язково ласкаво поцікався: “Люба, тебе чекати ще довго?“

WC

Кажуть, що жінкам не подобається, коли чоловіки по 3 години сидять у вбиральні, вичитуючи улюблені глави “Війни і миру“ або ще чогось вкрай цікавого і захоплюючого. А потім виходять з розумним виразом обличчя і питаннями “а чи в курсі ти, що...“. Не знаємо, наскільки достовірна ця інформація. Але спробувати ніхто не забороняє.

Ковдра

Якщо храп - явище, контролювати яке тобі не під силу, то викрасти ковдру - справа нікчемна. Правда, може виникнути побічний ефект у вигляді незадоволеного бурмотіння під боком, або навіть синців під ребрами.

Клавіатура

Ти неодноразово замислювався про те, що якщо витягнути з клавіатури всі залишки їжі, то їх достатньо буде для годування голодних дітей Африки. А якщо зібрати весь посуд навколо комп'ютера, то його асортименту вистачить для відкриття цілого магазину. Але не поспішай: нехай елементи кухонного побуту будуть твоєю запасною холодною сімейною зброєю. А коли довів її до сказу, загладь свою провину романтичною вечерею при свічках, і з пляшкою гарного спиртного.