Як нагодувати чоловіка: інструкція для жінок

Напередодні 23 лютого ми вирішили з'ясувати у чоловіків шеф-кухарів і кулінарних блогерів, які страви любить сильна половина людства і що ж потрібно готувати - по житті та в свято, щоб чоловіки були задоволені.

Як нагодувати чоловіка: інструкція для жінок
Це головне і очевидне правило, якого треба дотримуватися, у що б то не стало. «Якщо немає грошей на гарне м'ясо, приготуйте макарони по-флотськи: немає ні одного мужика, який би їх не любив!» - радить кулінарний блогер. Але краще всього готувати чоловікові м'ясо шматком, наприклад, стейк, можна навіть з кров'ю. «Ідеальний варіант для стейка - товстий або тонкий край, лопатка. Ще зустрічається філейний край або філе на кістці - їх також добре смажити. А ось шию або ляшки краще не смажити. Що стосується вирізки, яку найпростіше підсмажити і не зіпсувати, на мій погляд, це - не чоловіче м'ясо, без характеру, - вважає чоловік. - Також потрібно врахувати, що для стейків підходить тільки охолоджене м'ясо: із замороженого та відтаяного вони вийдуть жорсткими. Охолодженому шматку яловичини потрібно дати відпочити при кімнатній температурі близько півгодини. Після обсушити м'ясо паперовим рушником, щоб при смаженні утворилася красива корочка. Трохи відбити, посолити і поперчити, змастити олією і викласти на розігріту суху (!) сковороду. Смажити по три хвилини з кожного боку (до прожарювання Medium Well). Потім перекласти м'ясо у фольгу і відправити на 6 хвилин у духовку. Готовому м'ясу дати відпочити у фользі кілька хвилин».

Чоловіка треба балувати дичиною

Чоловік (!), шеф-кухар, впевнений, що більше м'яса чоловіки люблять звірів, особливо тих, які здобуті власноруч. Якщо чоловік не мисливець і дичини в сусідньому магазині не виявилося, порадувати чоловіка можна стравами з птиці. «Ідеальним варіантом мені здається качка. Якщо качку спочатку довго тушкувати, а потім накрити фокаччею і запекти в духовці, вона вийде ідеальною. Подати її можна з печеними овочами».

Для чоловіка треба пекти пироги

Звичайно, одним м'ясом чоловік теж ситий не буде. Відомий бренд-шеф, розкрив «страшну» таємницю: «Чоловіки - вони як діти, тільки зображують із себе страшних. Тому їх краще частувати чимось, що нагадує дитинство. Наприклад, пирогами з грибами або м'ясом. Як у бабусі». Так що тим господиням, хто ще не пече, доведеться все-таки навчитися!