Чому не проходить мода на поганих хлопців

Мамам, татам, бабусям, і особливо хорошим хлопцям, дуже не подобається, що дівчата віддають перевагу поганим хлопцям. Для себе вони пояснюють вибір «невідповідного» хлопця бажанням дівчини бунтувати, приписують їй прагнення перевиховати чоловіка і інші свої здогади, що мають до реальності дуже віддалене відношення.

Чому не проходить мода на поганих хлопців
На перший план виходять інстинкти спрямовані виключно на продовження роду. Хімія, яка пов'язує таких різних між собою людей, це чистої води рівняння, при якому на світ повинен народитися ідеальна, максимально пристосована до життя дитина.

По Шопенгауэру («Метафізика статевої любові») дитина від матері успадкує інтелект, а від батька їй дістаються характер і різні достоїнства серця. Тому жінка, вибираючи потенційного батька своїх дітей, особливу увагу звертає на силу волі чоловіка, його рішучість, благородство і добре серце. Чоловіка у свою чергу теж притягують розумні дівчата, тому що підсвідомо він розуміє, що його діти потребують розумної матері. Хоча у виборі чоловіка останнім аргументом будуть все ж зовнішні дані обраниці.

Ідеальний союз, це коли обидва партнери нейтралізують недоліки один одного. Хлюпик витратить всі свої сили, щоб знайти партнерку сильніше. Чоловік невисокого зросту буде заглядатися на високих жінок. Якщо ж висока жінка захоче відчути себе тендітною біля ще більш великого чоловіка ніж вона, то такий вчинок можна розцінювати як дурний і егоїстичний, а розплачуватися за нього доведеться потомству.

Іноді природа може зіграти злий жарт. Наприклад, гарний розум вона може прийняти за аномалію. Тому менш хороший екземпляр може набрати більше балів, ніж ідеал.

Хороша розумна дівчина і поганий хлопець самий міцний і чесний союз. Вибираючи поганого хлопця, дівчина не кидає виклик суспільству, вона діє в першу чергу в інтересах майбутньої дитини. Природа потурбувалася про те, що поки не переведуться гарні дівчатка, їм будуть подобатися погані хлопчики.