Чому всі бояться стиліста: три міфи

Стиліст-іміджмейкер і Марія Півонія розвіяли міфи, якими овіяні стилісти. Шлях до свого нового іміджу потрібно починати з розбору старого гардероба, вважає Марія. Тому у своєму Facebook вона розповіла, чому не варто боятися стиліста і його «роботи» з вашим старим гардеробом.

Чому всі бояться стиліста: три міфи
Міф №1: Стиліст викине всі мої речі.

Ні! Завдання стиліста, вказати на помилки у виборі конкретних моделей і підкреслити правильність вибору інших. Обов'язково залишаться речі, які обрані правильно, але одягаються в поганій комбінації з іншими, або до них просто немає комплектів. Завдання розбору гардеробу у стиліста - знайти речі, які потребують комбінування, скласти комплекти з існуючих речей і допомогти клієнту зрозуміти чому і як правильно складати гардеробні капсули.

Міф №2: Мені доведеться переміряти весь свій гардероб.

Ні. Стиліст попросить вас надіти тільки речі «з питанням» чи ті, на прикладі яких покаже вам причини несполучуваності проблемних речей. Досвідчений стиліст уже на вішалці здатний зрозуміти і побачити річ «так» річ «ні».

Міф№3: Після того, як стиліст піде, я буду робити ті ж помилки. Краще відразу купити все нове, розбір гардеробу не принесе мені користі.

Ні! Саме розбір гардеробу навчає вас грамотному підбору речей на конкретних прикладах. Підсумок розбору: складена схема гардеробу, розподілені капсули і, найважливіше, список тих покупок, які доповнять ваші «проблемні» образи і допоможуть вирішити питання гардеробу. І ще - це економно, оскільки тепер ви підете на шопінг, враховуючи особливості і наповненість вашого гардеробу.