Найпривабливіші чоловіки є егоїстами

Коли справа стосується чоловічої краси, то багато жінок впевнені: чим більш привабливим є чоловік, тим більше він егоїстичний. Згідно дослідженню, проведеному вченими з Brunel University London у Великобританії, ця точка зору справедлива. Вони встановили, що привабливі представники сильної статі набагато рідше заводять безкорисливі стосунки.

Найпривабливіші чоловіки є егоїстами
Вчені не перший раз досліджують питання психологічних аспектів людської привабливості. В грудні 2014 видання Medical News Today повідомило про дослідження, в ході якого було встановлено, що люди з середньою привабливістю викликають більшу довіру, ніж визнані красунчики. Зараз же вчені з Великобританії встановили, що привабливість чоловіків пов'язана з їхньою щедрістю.

Для початку дослідники вивчили тіла 63 чоловіків і 62 жінок за допомогою 3D-сканера. Це дозволило встановити ступінь їх привабливості, включаючи не тільки риси обличчя, але і правильні пропорції тіла. Потім учасники заповнили спеціальні анкети, за якими можна було судити про те, наскільки щедрими або егоїстичними вони є.

На останньому етапі всі взяли участь в експерименті, в ході якого потрібно було віддавати на благодійність якісь гроші або просто висловлювати готовність щось пожертвувати на благі цілі. Виявилося, що чим вище була привабливість чоловіка, тим сильніше проявлявся його егоїзм. У жінок подібного зв'язку виявлено не було.