Ксенія Собчак і Максим Віторган обговорили умови розлучення

Телеведуча дала відверте інтерв'ю власному чоловікові перед відходом на нове місце роботи. У ньому Ксенія Собчак і Максим Віторган детально обговорили умови розлучення.

Ксенія Собчак і Максим Віторган обговорили умови розлучення
Ні для кого не секрет, що Ксенія Собчак залишає посаду головного редактора журналу SNC і переходить працювати до видання «L'officiel». Перш ніж взятися за новий проект, Ксенія Анатоліївна підготувала сюрприз своїм читачам і дала інтерв'ю власному чоловікові. На сторінках улюбленого дітища зірки Ксенія Собчак і Максим Віторган у властивій їм манері обговорили між собою відношення один до одного, особливості характеру журналістки і її світосприйняття. Крім того, в жартівливій манері подружжя обговорило деталі можливого розлучення. Ксенія попросила коханого задати їй будь-яке офіційне питання, на яке вона могла б чесно відповісти. Недовго думаючи, актор уточнив, залишить йому дружина половину свого стану після розставання. «Якщо ти попросиш, то я залишу тобі квартиру»,- заявила Собчак. Відповідь дружини Віторгана виразно влаштувала.

Артист також взяв з дружини публічну обіцянку не використовувати їх розлучення в цілях піару, не давати жодного інтерв'ю з цього приводу і не публікувати в «Інстаграмі» сумних постів. «Максимум - можу не стриматися і викласти вірш із серії «Відлітай, але так і знай, що все життя ти будеш страждати». «Як живеться вам з другою? Адже простіше?» - от щось таке можу», - підсумувала Ксенія Собчак.

Зрозуміло, подружжя торкнулися теми розлучення не всерйоз. Максим Віторган навіть у цій публічній бесіді не упустив можливості зізнатися в коханні дружині так само чесно і відверто, як вона відповідала на його запитання. «За що я ціную тебе найбільше? - задумався Віторган. - Я не знаю. У тебе прекрасні руки... Знаєш, я тебе не ціную, я тебе просто люблю. Ось. І тому все те, що іншим здається жахливим, мені здається смішним».