Табу для "пампушок": які принти роблять стрункішою фігуру

Чорний - робить стрункішою, горизонтальні смужки - повнять. Здавалося б, ці аксіоми не піддаються сумніву. Однак у випадку з візуальним сприйняттям жіночої фігури не все так просто. Так який принт і колір краще носити, щоб виграшно подати фігуру?

Табу для "пампушок": які принти роблять стрункішою фігуру
Кольорове рішення

Щоб здаватися стрункішою, вибирай одяг холодних відтінків: фіолетових, синіх, зелених. Ці кольори повинні бути максимально чистими і краще - матовими. Сукні та спідниці з переливаючих або блискучих тканин - прерогатива худеньких. Одяг в теплих тонах (червоних, жовтих, помаранчевих) додає обсягів.

Загальновідомо, що білий колір повнить, а чорний візуально зменшує форми. Це відбувається внаслідок поглинання і відбиття світла.

Сірий - колір між білим і чорним, і тому вдень він буде збільшувати, а ввечері - робити стрункішою.

Для створення стильного образу бажано використовувати до трьох кольорів, при цьому чорний і білий можуть застосовуватися в якості фону, тоді вони не будуть вважатися додатковим кольором.

Який вибрати принт

Звертай увагу на сукні та туніки з геометричним візерунком середніх розмірів. Одягай їх поверх джинсів, щільних чорних штанів або спідниць. Одяг з вертикальною смугою візуально добре «витягує» силует і тим самим зробить його стрункішим. Вітаються графічні принти.

Горизонтальні смуги в жакеті або блузі збалансують маленький верх з великим низом.

Будь обережна з клітинкою. Якщо у виробі вертикальна смужка товща або яскравіша горизонтальної, можна дозволити собі придбати цю річ у вигляді винятку.

Квіткові принти збільшують фігуру, але вони відмінно підійдуть для того, щоб додати об'єму в необхідних місцях.

Одяг в горошок заборонений пишним дамам, але легка шифонова хустка або шарф навіть освіжить і не додасть образу тяжкості.

Леопардові плями середнього розміру роблять образ сексуальнішим, а ось дрібні і великі тобі не підійдуть..