Жінки більше не хочуть пишних грудей

Зірки породили тренд збільшення грудей пластичної хірургії і ті ж самі зірки тепер стоять на чолі нового напряму натурального жіночого тіла. Попит на процедури щодо встановлення великих грудних імплантів в клініках краси значно знизився.

Жінки більше не хочуть пишних грудей
10 років тому такі знаменитості, як Памела Андерсон і Кеті Прайс стояли на чолі тренда збільшення грудей. Слідуючи за своїми кумирами, сотні тисяч жінок відправлялися в клініки краси для того, щоб встановити собі великі силіконові грудні імплантати. Ще зовсім нещодавно пишні жіночі груди вважалися елементом сексуальності, проте тепер смаки змінилися.

Все більше знаменитостей, начебто Дженніфер Еністон, Кейт Хадсон і Дженніфер Лоуренс, з'являється на публіці в сукнях з відвертим декольте, яке підкреслює скромні, але натуральні пропорції їх бюста. Судячи з усього, мода на великі силіконові грудні імплантати пішла на пенсію. Мережа британських клінік Transform Cosmetic Group спостерігає збільшення кількості пацієнток, які просять більш скромне збільшення грудей в останні 5 років.

"Жінки хочуть виглядати натурально, їм потрібні невеликі грудні імпланти, а також нехірургічні процедури, - розповідає клінічний директор Transform Марк Норфолк. - За останні 5 років попит в даному сегменті істотно змінився. Можливо, на чолі тренду знову знаходяться знаменитості, які перестали соромитися невеликого бюста. Це не означає, що збільшення грудей стають менш популярним, але жінкам просто не потрібні великі розміри, які відразу видають сліди операції".

До слова сказати, в 2014 році Вікторія Бекхем зізналася, що пройшла через збільшення грудей після народження свого першого сина Брукліна 1999. Однак згодом вона вирішила зменшити свій бюст до природного рівня і видалила імплантати.