Як не злякати хлопця на першому побаченні: сім табу

Перше побачення - відповідальна і хвилююча подія. Багато дівчат бояться того, що можуть не сподобається хлопцю і злякати його вже з перших хвилин спілкування. Адже так хочеться, щоб він запросив ще й на друге, і третє, й десяте побачення. А там дивись - і справа дійде і до серйозних стосунків. Є багато порад і правил, як поводитися на першому побаченні. Ми зупинимося на основних.

Як не злякати хлопця на першому побаченні: сім табу
Без запізнень

Ну хіба що лише на хвилинку. Не вірте у всі ці дурниці, що жінка просто зобов'язана спізнюватися. Багатьох хлопців це дуже дратує. А якщо запізнювання у дівчини стає звичкою - це навіть може вплинути на гармонію у відносинах. І, врешті-решт, спізнюватися - це не ввічливо.

Без зайвої зацікавленості

З перших хвилин зустрічі краще не показувати рясну зацікавленість до хлопця. Якщо він відразу запідозрить, що дівчина вже думає про весілля з ним і трьох діточок, то може злякатися. Звичайно, це залежить від характеру, але мало По-друге, він може вирішити, що дівчина вже ним завойована, а це нецікаво, адже чоловік - самець. І він хоче боротися за жінку.

Від посмішки стане всім світліше

Не потрібно приходити на побачення похмурою, похмурою злюкою, навіть якщо багато проблем і по дорозі хтось не раз наважився зіпсувати настрій. Щоб не злякати хлопця на першому побаченні, дівчині бажано бути усміхненою і доброю. Це прихилить його до приємної бесіди.

Не будь занудою

Це актуально для всіх, а не тільки для тих, хто йде на перше побачення. У присутності хлопця не варто постійно нити і скаржитися на життя, а тим більше вантажити його розповідями про свої проблеми.

Не проси грошей

Багато хлопців не задоволені, що вже на першому побаченні дівчата намагаються витрусити з їх гаманця максимум грошей - дорогий ресторан, таксі, квіти і навіть подарунки. Якщо дівчина хоче справити на чоловіка гарне враження, потрібно бути скромнішою. І це не завжди означає, що чоловік скупий, але часто характеризує жінку, як ту, що претендує не на хлопця, а на його гроші.

Менше гламуру

Товстий шар пудри, яскравий макіяж, відкрите до непристойності декольте і міні-міні спідниця будуть вкрай зайвими на першому побаченні і навіть можуть дуже зіпсувати думку молодої людини про його супутницю.

Одягніться красиво, зі смаком, але без показововсті і зайвого хватсівництва. Особливу увагу зверніть на те, щоб волосся було чистим, нігті акуратними, а одяг і взуття охайними.

Без минулих відносин

На першому побачення неприпустимими будуть розмови про минулі відносини, а тим більше про колишніх залицяльників. Ця ваша зустріч - нова сторінка у вашому житті та відносинах, тому буде нерозумно відразу ж впускати в неї когось зайвого. Тим більше, хлопцеві буде неприємно слухати про інших чоловіків від дівчини, яка йому подобається.

Йдучи на побачення, потрібно бути впевненою у собі, адже чоловіки люблять жінок, які знають собі ціну.