10 порад, як правильно з'ясовувати стосунки

Всі пари сваряться. Незалежно від віку, темпераменту чи терміну відносин. Головне - вміти це робити з розумом - вирішити проблему красиво і забути про неї.

10 порад, як правильно з'ясовувати стосунки
1. Ведіть переговори на м'якому дивані.

Вчені з Єля і Гарварду довели, що рішення справ на жорсткому стільці призведе лише до скандалу. Інша справа сидіти на дивані в обнімку з подушками - такий «затишний» підхід сприяє спокійній та м'якій бесіді.

2. Починайте розмову зі слова «я», а не «ти».

Не починайте розмову з обвинувачень. Спочатку обговоріть свої відчуття, розкажіть що вас турбує.

3. Візьміть time-out.

Дорослі люди повинні вміти домовлятися. І щоб не наговорити зайвого в пориві пристрасті, попросіть партнера перерву, заздалегідь обумовивши її тривалість і причину. Наприклад: «Я зараз дуже схвильована і не можу логічно думати. Дай мені, будь ласка, 10 хвилин, я прийму ванну/помию посуд/прогуляюся і ми продовжимо розмову».

4. Поклавши руку на серце.

Кажуть, якщо тримати руку на грудях і дивитися в очі, це підсвідомо налаштовує на більш м'яку і довірчиву розмову.

5. Скидайте негативну енергію.

Перш, ніж побити всі горщики вирушайте на пробіжку або на урок тай-бо. Скинувши негативні емоції в правильному місці, вам буде простіше прийняти тверезе рішення.

6. Тримайтеся за руки.

При дотиках виробляється окситоцин - гормон щастя. Ви самі переконаєтеся, як важко підвищити голос на людину, яка тримає вас за руку.

7. Перетворюйте почуття на прохання.

Замість «ти завжди сидиш, втупившись в свій телефон», спробуйте «чому б нам не провести вечір за келихом вина, відклавши все в сторону»?

8. Не скандальте перед сном.

Тому що з'ясування відносин, котре не дасть заснути всю ніч, ще нікому не допомагало.

9. Порахуйте до п'яти.

Коли почуття переповнюють і ви ось-ось скажете те, про що, швидше за все, пізніше пошкодуєте - порахуйте подумки до п'яти. А ще краще, поговоріть самі з собою. Адже ви помиритеся, а сказане вже не повернеш.

10. Визначтеся з правилами сварки.

Сваритися теж треба вміти красиво. Обговоріть заздалегідь з партнером, чого не варто робити ні при яких обставинах і навпаки, що допоможе вийти з критичної ситуації.