Американський професор придумав, як схуднути без спорту і дієт

Професор Каліфорнійського університету Вейн Гейс придумав специфічний жилет, за допомогою якого можна швидко знизити температуру тіла, змусивши його генерувати більше тепла.

Американський професор придумав, як схуднути без спорту і дієт
Цей процес організм здійснює за рахунок спалювання підшкірного жиру, в якому містяться «запасні» калорії. Як запевняє професор Гейс, його унікальна модель дозволяє спалювати додатково по 500 калорій в день, що дасть можливість скинути приблизно півкіло на тиждень.

500 калорій - це еквівалент біг-маку, що досить суттєво в плані схуднення. Новий гаджет може стати подарунком для людей, які з якихось причин не можуть або не хочуть худнути за допомогою дієт і фізичних навантажень. Щоправда, їм доведеться звикнути до постійного холоду, який ніяк не назвеш приємним. Втім, професор Гейс запевняє, що його пристосування допоможе і тим, хто вже сидить на дієті, так як за допомогою жилета вони зможуть втратити в два рази більше зайвої ваги.

Механізм дії цього жилета досить простий: при зниженні зовнішньої температури наш організм негайно починає розігріватися з допомогою спалювання калорій. Жилет для схуднення складається з безлічі кишень, до яких кріпляться попередньо заморожені гелеві упаковки. Їх необхідно тримати в холодильнику, а потім одягати і носити на тілі до тих пір, поки відчуття холоду не зникне, і сам жилет не нагріється завдяки теплу людського тіла.

Дружина професора Хейса вже збирається особисто випробувати гаджет для того, щоб "спалити" зайву вагу, набрану під час вагітності.