Корисні поради для дівчат з маленькими грудьми

Дівчатам з великими грудьми легко підібрати наряд - достатньо, щоб в ньому було декольте. Але що робити, якщо твоєю гідністю не є вражаючий бюст?

Корисні поради для дівчат з маленькими грудьми
Підкресли талію

Одягни сукню, що підкреслює талію, і ти опинишся в центрі уваги. Кращий спосіб показати фігуру, якою стрункою б вона не була, це зробити акцент на природніх формах. Придивись до топу з баскою або плаття з розкльошеною спідницею.

Носи сукні з високим вирізом

Більш високий виріз на сукні відверне увагу від грудей і акцентуватиме його на твоєму обличчі. Крім того, однотонне плаття з таким вирізом зробить тебе візуально стрункішою.

Не бійся глибоких декольте

Дівчата з маленькими грудьми дарма бояться носити сукні з глибоким декольте. Вони виглядають дуже вишукано і сексуально на будь-якій фігурі! При цьому, на відміну від дівчат з великим бюстом, тобі не потрібно буде переживати про те, що виріз випадково оголить більше, ніж планувалося.

Придвись до наряду без рукавів

Так само, як і у випадку з високим вирізом, наряд без рукавів відверне увагу від грудей і притягне його до оголених рук. Було б ідеально для тебе знайти сукню з високим вирізом і без рукавів - два хитрих прийому краще, ніж один.

Оголивши спину

Чому б не спробувати взяти максимум з будь-якого положення? Якщо ти не хочеш, щоб чоловіки дивилися на груди, покажи їм спину. Тим більше, що сукні з відкритою спиною зараз можна знайти у будь-якій, навіть найбюджетнішої, марки.

Одягни прикраси

Твій вибір має бути на користь одягу з прикрасами або вишивкою. Це дієвий спосіб створити ілюзію: чим більше деталей в області декольте буде на твоєму плаття, тим більш об'ємними будуть здаватися груди.

Тобі допоможуть рюші (але не у великому обсязі)

Візуально додати обсяг зоні декольте допоможуть руші. Запам'ятай цей прийом, він допоможе тобі не тільки при виборі сукні для урочистого приводу, але і купальника перед поїздкою у відпустку.

Приміряй модний тренд Oversize

Один з найбільш модних трендів на сьогоднішній день - це одяг Oversize, яка виглядає об'ємними, ніби на кілька розмірів більше, ніж тобі потрібно. Залиш обтягуючі сукні дівчатам з великими грудьми, а сама будь модницею в речах Oversize.