Сім дивних речей, які люблять жінки

Жінки - істоти складні. У нас є бажання, переконання, імпульси, які ми не в змозі пояснити. Звичайно, ми намагаємося позбутися нав'язливих ідей і проаналізувати непотрібні покупки, але іноді деяким речам дійсно немає пояснення. Нам подобається те, що подобається, і ми втомилися думати над тим, чому. Наприклад, знижки, погані телесеріали або кава з Starbucks. Схоже ці речі просто у нас в крові.

Сім дивних речей, які люблять жінки
Дорога кава

Всі чудово розуміють, що це просто еспресо, вершки і ванільний сиропчик, але як можна встояти перед великою склянкою цього напою з ранку?

Сексуальна білизна

Її як би знімуть в одну секунду, навіть не розгледівши, але тим не менш ми готові витрачати на неї чверть своєї зарплати.

Життя зірок

Більшість персонажів ми критикуємо і не переносимо на дух, але чомусь продовжуємо стежити за подіями в їхньому житті, відкриваючи нові статті, які подобаються в стрічці.

Знижки

Магічні червоні написи на вітринах так і манять нас, незважаючи на те, що ціни особливо не відрізняються від тих, що були спочатку.

Свічки

Ми не знаємо, що в них такого особливого, але ця ароматична річ безумовно зводить нас з розуму.

Догляд за обличчям

Звичайно, щоб доглядати за обличчям не обов'язково купувати крем за тисячі євро, але заради огіркового екстракту та інших радощів парфумерії ми підемо на все.

Ванна

Напевно, єдине місце, де нашій шкірі дозволено ненадовго скривитися.