Сєдокова похизувалася своїм знайомством з Дікапріо

Колишня зірка "ВІА Гри", а тепер сольна виконавиця, продюсер, дизайнер і модельєр Анна Сєдокова у своєму блозі поділилася з шанувальниками інформацією про те, що вона особисто знайома з голлівудським красенем, разбившим не одне жіноче серце, актором Леонардо Дікапріо.

Сєдокова похизувалася своїм знайомством з Дікапріо
Як з'ясувалося, Сєдокова в минулому році випадково опинилася на закритій вечірці вдома у самого Лео. Що саме робила там українська зірка - вона не уточнювала. Але зате Аня розповіла про те, що вона прийшла просто в дикий захват від самого Дікапріо, який опинився в житті таким же, як і на екрані: владний, вольовий, яскравий красень майже двометрового зросту! Спілкуючись з ним, здається, що Лео підпорядковується все в цьому житті - такою потужною харизмою і енергетикою володіє цей талановитий актор.

А зануритись у спогади від цієї незабутньої зустрічі з голлівудською зіркою Сєдокову змусила недавня церемонія нагородження престижної американської премії "Золотий глобус", де не обійшлося і цього разу без талановитого Дікапріо, зазначеного в цьому році в номінації за його роботу у фільмі "Вовк з Уолл-Стріт".

Сєдокова порадила всім своїм шанувальникам обов'язково подивитися цей фільм, але не намагатися його зрозуміти, а прийняти таким, який він є. Аня каже, що "Вовк з Уолл-Стріт" як не можна краще відображає характер самого Лео, такого ж складного, багатогранного, дивного, багато в чому не зрозумілого.

Що ж стосується самого Дікапріо, то його поява на червоній доріжці "Золотого глобуса - 2014" викликала масу чуток і пліток, адже на церемонію нагородження актор прибув зі своєю... мамою.

В кулуарах стали перешіптуватися про те, що він настільки самотній, що навіть на таких грандіозних заходах, як "Golden Globe Award" Лео доводиться з'являтися не з черговою довгоногою красунею, а з тією єдиною жінкою, яка залишиться вірна йому до кінця своїх днів, зі своєю мамою.
Загрузка...