Знайдені нові відмінності в мозку у чоловіків і жінок

Відомо, що мозок чоловіків і жінок працює по-різному. Дослідники з Університету Базеля в черговий раз підтвердили цей факт. Вони виявили, що емоційно заряджена інформація впливає на жінок сильніше, ніж на чоловіків. Крім того, жінки краще запам'ятовують.

Знайдені нові відмінності в мозку у чоловіків і жінок
У дослідженні взяли участь 3398 людей. Вчені помітили, що емоційно заряджені картинки, особливо негативні, викликали у жінок набагато більше емоцій, ніж у чоловіків. Відмінності в емоційній оцінці нейтральних зображень фахівці не виявили. В наступному тесті на пам'ять жінки змогли згадати набагато більше зображень, ніж чоловіки. При цьому жінки значно краще за чоловіків запам'ятовували позитивні картинки.

Аналіз даних МРТ-сканування мозку 696 респондентів показав, що у жінок висока емоційна оцінка негативних картинок була пов'язана з підвищеною активністю в моторних ділянках головного мозку. Висновки вчених в черговий раз доводять: жінки набагато емоційніші за чоловіків. Ймовірно, відкриття дослідників допоможе пояснити гендерні відмінності в клінічній картині деяких психоневрологічних розладів.