10 типів жінок, від яких тікають чоловіки. Якщо впізнала себе - пора мінятися!

Часто дівчата так хочуть сподобатися хлопцеві, що не помічають, як починають в цьому переходити межу. Але як кажуть, все добре в міру. Багато, здавалося б, розумних і красивих жінок часто залишаються самотніми. У чому ж проблема? В них чи в оточуючих їх чоловіках?

10 типів жінок, від яких тікають чоловіки. Якщо впізнала себе - пора мінятися!
1. Зайва самовпевненість

За її словами, у неї завжди все супер. У чоловіка може виникнути відчуття, що все, що робить для нього ця дама, робиться не з цікавості, а виключно з жалю і ласки. Ти повинен бути вдячним, що ця неземна богиня взагалі зволіла спуститися зі своїх небес до такого простого смертного, як ти. При зустрічі ці дівчата навряд чи дозволять тобі вставити хоч слово, ти то і справа будеш слухати всі подробиці їхнього казкового життя, про яке всі ми можемо лише мріяти. Ти ж розумієш, що у цієї дівчини природжений талант пускати пил в очі. Насправді, все в її житті може бути не так гладко, як вона це описує, і маленька незалежна «Швейцарія» може виявитися крихітним, набитим комплексами селом.

2. Надмірна витонченість

Вона сходить з розуму від картин Далі і Моне? Вона навіть знає різницю між Моне і Мане? Замість зустрічі в затишному ресторані, вона воліє побачення в опері, театрі чи на фестивалі авангардного кіно? Вона розмовляє цитатами улюблених класиків і чекає від тебе визнання в любові у віршах? Якщо ти не закінчив філологічний факультет місцевого університету і не володієш таким же тонким чуттям прекрасного, вважай, пропало! Поряд з такою дівчиною ти зі своєю любов'ю до всього земного швидше за все будеш відчувати себе «білою вороною». Погодься, пріра, що складається з твого невігластва і її глибоких знань, навряд чи сприятиме в подальшому створенню міцних і гармонійних взаємин.

3. Надмірна «правильність»

Вона не п'є, не курить, займається спортом, лягає в 23:00, все в її житті розставлено по поличках. Дивлячись на неї, ти кожен раз намагаєшся переконатися, чи ти не зустрічаєшся з музейним експонатом. Такі жінки зазвичай висувають суворі вимоги не тільки до себе, але й до оточуючих. Все це дратує і стомлює волелюбних чоловіків, які не звикли танцювати під дудку якоїсь всезнайки. Чим більше чоловік дізнається про таку жінку, тим ясніше розуміє, що з нею він ніколи не зможе бути собою - цілою колекцією поганих звичок, від яких він не збирається відмовлятися.

4. Маніакальне бажання вийти заміж

У цієї дамочки давно на тебе свої розрахунки. Вона вже склала підступний план того, як затягне тебе під вінець. Але що б вона не робила, їй не приховати від чоловічого чуття своє маніакальне бажання вийти заміж. Якщо вона вже на першому знайомстві тягне тебе знайомитися зі своїми батьками - біжи не озираючись. І що б там жінка не закидала з приводу незрілості свого судженого, не варто нікого підганяти, адже заміжжя - це відповідальний крок, який вимагає готовності від обох партнерів. Чоловіки ні в якому разі не проти того, щоб обзавестися сім'єю, але жоден з них не любить, коли нетерпляча жінка починає квапити події. У чоловіка виникають підозри, чи «не буде сімейне гніздечко за фактом загорожею, де пасуть телят».

5. Впевненість у тому, що чоловік - це ще один її гаманець

Будь впевнена, жоден нормальний чоловік, який запросив дівчину на побачення, не дозволить дамі самій оплатити свою вечерю. Але, варто також пам'ятати, що ніхто нікому нічого не зобов'язаний. Чоловіків дратують нахабні дівчата, які вважають, що основна роль представників сильної статі - бути спонсором і оплачувати всі рахунки своєї обраниці. Так, можливо, спроба скромної та самодостатньої дівчини оплатити свій коктейль і буде перетнута чоловіком, але цей жест послужить для її обранця сигналом того, що вона не шукає наживи і проводить свій час не з тим, хто буде оплачувати всі її покупки, а з тим, хто їй приємний.

6. Бажання оточити чоловіка тотальною увагою і турботою

Ця дівчина в буквальному сенсі сприйняла твердження про те, що чоловіки вибирають собі обраниць, схожих на їх мати. Не встигне він прокинутися, як вона вже надіслала СМС зі всякими сентиментальностями. Практично на кожному кроці вона готує для нього якісь сюрпризи. Вона не дає йому спокою навіть на роботі: «лайкає» всі його фотки в Вконтакте або Facebook; шукає потенційних конкуренток на його сторінці, а потім дістає його безглуздими запитаннями; вона знаходить будь-які засоби, щоб постійно перебувати з ним на зв'язку. Але більшості чоловіків не по душі всі ці дівочі "соплі". У нього тут же виникає відчуття ніби він потрапив у засідку. І тоді виникає протидія - волелюбний чоловік починає розробляти план втечі. Варто пам'ятати, якими б близькими не були ваші стосунки, кожен партнер повинен мати особистий простір.

7. Вчителька старших класів

Її погляд, її манера говорити, її одяг, її хода - все говорить про те, що перед тобою так звана «вчителька старших класів». Такий загрозливий вигляд зазвичай лякає чоловіків, оскільки більшість з них ще в школі не живили пристрасть до наук. Інші ж розуміють, що жінка повинна насамперед бути жінкою, а не ходячою енциклопедією, у якій на все є своя думка. Такі жінки не розуміють просту істину, «що треба трохи підіграти чоловікові, потішити його самолюбство, прикинутися іноді наївнішою, ніж вона є насправді».

8. Надмірна зацикленість на своєму зовнішньому вигляді

День у такої дами ділиться на дві частини: до процедур в салоні краси і після процедур в салоні краси. Ніхто не заперечує, це чудово, коли жінка дивиться за собою і виглядає на всі 100. Чоловікові приємно, коли поруч з ним знаходиться приваблива жінка. Але варто пам'ятати, що крім зовнішньої оболонки є ще внутрішній світ, який не розфарбувати тушшю або губною помадою.

9. Переконана кар'єристка

Цілеспрямованість і бажання особистісного зростання тільки вітається чоловіками, але робота і кар'єра не повинні бути метою її життя. Для чого тоді, питається, їй взагалі потрібен чоловік, якщо вона сама, як чоловік у спідниці? Така жінка може хіба що може стати для чоловіка хорошим компаньйоном чи співрозмовником. Не більше!

10. Жінка-«міль»

Таких ще називають «сіра миша». Всі її речі наче були куплені на підбір. Вона, начебто і мила, і хороша, і вихована. Але в ній немає ніякої іскри, яка могла б запалити в чоловікові пристрасть. Таку дівчину навряд чи він захоче «вивести в люди».

Якщо ти потрапила в число цих жінок, то не потрібно впадати у відчай. Все в твоїх руках. Ти сама обираєш: залишатися такою і наполегливо чекати відповідну партію або змінити що-небудь у своєму житті та у своєму ставленні до чоловіків. Іноді взаємини вимагають від обох партнерів готовності змінюватися і піти назустріч один одному.