10 типів чоловіків, від яких треба бігти

Суб'єктивний погляд на сучасних представників сильної статі. Ось ті, хто, можливо, навіть дуже привабливі, але серйозні відносини з такими особистостями все ж краще не будувати. Чому?

10 типів чоловіків, від яких треба бігти
1. Чоловік-дитина

Він постійно у щось грає. Такий 30-річний хлопчик-ігрун», ще не втратив інтерес до «пістолетиків», «войнушок» і «роботів-дронів». А може, він і не в роботів грає, а у футбол або захоплюється риболовлею? За великим рахунком це неважливо. Будь-який момент побачення з жінкою він готовий проміняти на вечір ігри Warface з друзями або ще один важливий матч на стадіоні «Локомотив». Головне у спілкуванні з таким чоловіком - вчасно зловити себе на думці, що ваші романтичні почуття по відношенню до нього давно змінилися материнськими почуттями...

2. Чоловік-егоїст

Це один з найбільш небезпечних типів хронічно самотніх чоловіків. Він привабливий, доглянутий і навколо нього багато жінок, кожна з яких вважає, що стане для нього єдиною і неповторною. Але на жаль... він любить тільки себе - це діагноз. Жінка йому потрібна як зовнішній екстер'єр.

Він на повному серйозі може засмутитися, якщо вона одягла сукню, яка буде погано гармоніювати з кольором салону його дорогого авто.

Він щиро переймається щодо того, як вона виглядає - але не через неї, а через те враження, яке справляє ВІН на її тлі.

3. Чоловік-романтик

Коли жінка знайомиться з цим типом чоловіків, її перші враження схожі на ейфорію бджоли, на повній швидкості залетівшої в банку з медом. Буквально з першого знайомства починаються квіти, хвилюючі SMS, переживання і зітхання. Загалом, суцільна романтика, про яку так багато мріють... На наступний день знову, і через день - те ж саме, і через 10 днів, і після... Як шкода, що ейфорія швидко проходить...

Як швидко від цих «солодкавих ласк» і тісних обіймів стає душно і хочеться вирватися на волю.

Хочеться, щоб він, романтик, хоч раз стукнув кулаком по столу або здійснив Вчинок, але, на жаль, як правило - з романтиками такого не трапляється...

4. Чоловік - «мамусин синок»

Якщо ви помітили, що ваш новий чоловік перед сном дзвонить мамі і розповідає їй, як пройшов день, якщо вранці він знову дзвонить мамі і запитує, що робити, якщо у нього схопився прищик, тощо - біжіть! Кидайте все і біжіть, не оглядайтеся! Інакше в один прекрасний момент, коли ви будете займатися з ним сексом з-під ковдри вискочить мама і дасть пару корисних порад, як краще задовольнити її сина.

Не дивно, що вона знає це краще за вас - адже вони знайомі вже понад 30 років!

5. Чоловік - «айтішник»

Цей тип чоловіків можна розпізнати за погано промитим волоссям і дивним стилем одягу. Точніше, повною відсутністю стилю... Хлопець закінчив «Бауманку» або «Фізтех», і всі на роботі знають, що він - «мега-мозок». Так, суспільне визнання - це чудово, тільки для спілкування з жінками такі чоловіки мало пристосовані. Вони всі там, у віртуалі, в анналах комп'ютерної периферії і в техногенних ноу-хау. У вас всього два сценарії: або самій розібратися у нетрях мікросхем, або залишити цей довгий шлях, але зберегти контакт на той випадок, якщо ваш «ноут» раптом «заглючить».

6. Чоловік - «фітнес-Бог»

Він париться з приводу «кубиків» на пресі більше, ніж про політику, екологію, сім'ю, друзів увесь навколишній світ. Для нього норма - проводити у фітнес-клубі або в аналогічному закладі щодня (!) за кілька годин. Його день безнадійно зіпсований, якщо він з'їсть більше калорій, ніж радив тренер.

Якщо хочете утримати такого чоловіка, купуйте абонемент в його фітнес-клуб і весь час біжіть поруч на сусідній біговій доріжці.

Не факт, що ви його доженете, і він зверне на вас увагу, оскільки зациклений на спорті. Бережіть себе!

7. Чоловік - душа компанії

Після знайомства з таким чоловіком ви розумієте, що основними конкурентами за його увагу для вас стали його друзі. «Люба, ми з приятелями йдемо ввечері в бар, мила - сьогодні у одного ДР, збираємося тільки чоловічим колом. Мила, четвер - «святий чоловічий день», а по п'ятницях у нас традиція - ходити в лазню».

Якщо ваш новий чоловік виділив вам тільки понеділок і середу - значить, він «душа компанії», але явно не справжній чоловік.

Або змиріться і чекайте його вдома перед телевізором, вишиваючи хрестиком, або зателефонуйте старим подругам і сходіть із ними в караоке.

8. Чоловік - «трудоголік»

Такого чоловіка іноді називають «бійцем невидимого фронту». Він йде на роботу - ви ще спите, він приходить з роботи - ви вже спите. Ні про який секс до вихідних не може бути й мови - все покладено на вівтар кар'єри. І нічого страшного, що він заробляє в 2 рази менше вас, ремонтуючи старі іномарки, все одно він будує світле майбутнє вашої майбутньої сім'ї, він жертвує заради вас усім - своїм часом, своїм здоров'ям, і все заради того, щоб влітку подарувати вам путівку в Туреччину «all inclisive».

9. Чоловік - колекціонер

Найнебезпечніший для жінки тип чоловіка. Без видимих недоліків. З почуттям гумору, товариський, матеріально забезпечений, добре виглядає. Єдина, але найжахливіша проблема в тому, що він є «колекціонером відносин». Якщо хтось вважає, що істина в постійності і сімейних цінностях, то чоловіки-колекціонери вважають, що істина - в постійній зміні декорацій і в «вільному польоті». Не здумайте закохатися в такого чоловіка і не намагайтеся його утримати.

Як тільки ви починаєте будувати на нього плани, він вже далеко, оскільки його суть - колекціонування...

До сімейних цінностей він, на жаль, не доріс.

10. Чоловік - найулюбленіший чужий чоловік

Це бонусний тип чоловіків в даному переліку. Не має нічого спільного з перерахованими вище, тому йому відведено окреме, почесне місце. Як часто жінки зустрічають абсолютно ідеального чоловіка, буквально чоловіка своєї мрії?! В якого все прекрасно і нема до чого причепитися, за винятком єдиної «невеликий проблемки» - він вже чийсь чоловік... Одна моя подруга називає таких чоловіків «мій улюблений чужий чоловік». Як сумно і в той же час - як влучно сказано.