Дженніфер Лопес: я пишаюся своїм віком

Дженніфер Лопес приступила до просування нового фільму зі своєю участю - трилера Роба Коена "Шанувальник" (The Boy Next Door) - а значить, найближчим часом ми будемо бачити зірку на екранах і в пресі ще частіше звичайного.

Дженніфер Лопес: я пишаюся своїм віком
Головною героїнею свого свіжого номера 45-річну Лопес вибрала і редакція журналу Complex. У номері за лютий-березень увійшло інтерв'ю зірки і її фотосесія в жіночних і неймовірних нарядах. У бесіді з кореспондентом видання Джей Ло якраз відстоює своє право виглядати сексуально і розкуто поводитися.

Вона каже:
«Мені що, не можна бути сексуальною, тому що я мама? А ви думаєте, як я зачала своїх дітей?»

За словами Лопес, вона не боїться змусити сина і доньку - 6-річних Макса і Еммі - за неї червоніти: «В кінці кінців, для них більше значення має моя турбота, а не мої відверті танці в кліпах. Звичайно, я не можу стверджувати, що одного разу вони не запитають мене: "Мамо, навіщо ти це робила?", але я навряд чи буду вести себе так само, як зараз, через 10 років».

У минулому році багато шуму наробив спільний кліп Лопес з Іггі Азалією Booty, який теж не назвеш скромним. Ось що Джей Ло говорить про цю роботу: «Це правильне послання жінкам. Я стою поруч з 24-річною дівчиною, і мені вже за 40, але ця різниця не така вже й помітна. Жінки повинні відчути це і зрозуміти: не можна забороняти собі робити те, що хочеш, тільки зі страху того, що скажуть люди».

Актриса і співачка додає: «Мені подобається, що зараз я можу робити все те ж, що в 20 років, тільки краще... Це і відбувається з віком - ви стаєте краще. У вас більше досвіду. Я цим пишаюся».