Сім жіночих звичок, які дратують чоловіків

Люди такі різні, і все-таки разом. Чоловіки (хоч і не всі) вже засвоїли, що ви терпіти не можете перманентно зникаючі шкарпетки, любов до комп'ютерних ігор і нездатність запам'ятати день народження вашої мами. Але їм же, в свою чергу, теж доводиться миритися з вашими звичками - і деякі з них часом стають каменем спотикання навіть в найміцніших і довірчих відносинах.

Сім жіночих звичок, які дратують чоловіків
Обговорення відносин з іншими людьми

І в їхній присутності, і за очі - в обох випадках це не найкраща ідея. Як би не була велика спокуса поскаржитися подружці на вашу сварку або влаштувати скандал у присутності мами - подумайте, що ви отримаєте в результаті, крім прикрого відчуття незручності і непотрібних (як правило) рад, потік яких, між іншим, не припиниться і після того, як ви помиритеся. Як не крути, а відносини - взаємна робота, і ми приречені на конфлікти, образи, непорозуміння і нескінченний пошук компромісів. Чим менше сторонніх (хай навіть щодо близьких людей буде) брати в цьому участь, тим міцнішими будуть ваші відносини.

Легковажне ставлення до грошей

Зрозумійте правильно: їм подобається вас балувати, робити подарунки, водити в ресторани і взагалі витрачати на вас гроші. Але при цьому - якщо, звичайно, між вами не просто ні до чого не зобов'язуючий роман, а справді близькі стосунки, здатні в перспективі перерости в сімейні - їм зовсім не байдуже, наскільки розумно і грамотно ви здатні розпоряджатися фінансами. Спустити залишок зарплати на «ну о-о-т дуже гарненьку сумочку з нової колекції - зі знижкою!» замість того, щоб виплатити заборгованість за кредиткою - це не мила жіноча слабкість, а відверта дурість.

Недоглянутий вигляд

Як свідчить відомий афоризм, жінка, вступаючи у відносини, чекає, що чоловік зміниться, - але він не змінюється. Чоловік же, вступаючи у відносини, вважає, що жінка не зміниться, але вона змінюється. І мова тут не про зморшки або несподівано пробиваючу сивину. Мова про те, що чоловіки хочуть постійно бачити, як ви намагаєтеся бути красивими, доглянутими і жіночними для них. До речі, додаток «для них» тут теж важливий: надмірно відверті розрізи спідниць і агресивно-закличний відтінок помади дратують їх не менше, ніж облізлий манікюр. Якщо своїм підкреслено сексапільним зовнішнім виглядом ви наполегливо посилаєте оточуючим недвозначні сигнали, чоловіки мимоволі починають задаватися питанням, що ви робите поруч з ними.

Дружба з колишніми

Навіть якщо ми в принципі - суто теоретично - припустимо ймовірність дружби між чоловіком і жінкою, будь ласка, не поширюйте цю теорію на спілкування з екс-бойфрендами. Ніякі «ми змогли залишитися друзями» тут не працюють - це або лукавство, або наївний самообман. Адже і вам навряд чи буде приємно спостерігати за вашими коханими в компанії колишніх подруг, правда? Минулі відносини повинні залишатися в минулому.

Образи з приводу і без

Запам'ятайте, нарешті: чоловіки не володіють телепатичними здібностями, вони прямолінійні і, як правило, не розуміють натяків. І ваші емоційні реакції на абсолютно, здавалося б, банальні речі, вони ніколи не зможуть адекватно інтерпретувати, якщо ви не навчитеся говорити про них. Демонстративне мовчання, сльози без пояснення причин і горезвісне «ой, все» викликають у них в кращому випадку розгубленість, в гіршому - паніку. А якщо подібні емоційні сплески переходять у хронічну стадію, то самці просто приймають їх за спробу маніпулювання і перестають на них реагувати.

Хронічні запізнення і катастрофічно довгі збори

П'ятихвилинне запізнення на романтичну зустріч в ресторані - мило і по-жіночому чарівно. Зовсім інша справа - коли ми йдемо кудись разом і нашої появи чекають до строго певного часу. Зрозумійте: для чоловіка пунктуальність - синонім відповідальності і поваги. І мало що виводить їх з себе сильніше, ніж необхідність нескінченно чекати, коли ви виберете помаду, яка підійде ось до цієї кофтині, і туфлі, які будуть поєднуватися ось з цими джинсами. Ні-ні, ми чудово розуміємо, що для вас це проблема справді вселенського масштабу - просто постарайтеся не витрачати на неї півдня.

Тотальний контроль

Заключний і, мабуть, найголовніший пункт. Сюди відносяться ревниві допити в дусі «хто тобі дзвонив?», складання докладного досьє на кожного їхнього «френда» в соцмережі, нарешті (в зовсім безнадійних випадках), перевірка пошти і смс. Підсумуйте все перераховане - і отримаєте безвідмовний спосіб звести до нуля навіть найміцніші стосунки. Дівчата, самовпевнено які стверджують, що тримають своїх бойфрендів «на короткому повідку», рано чи пізно виявлять, що їх або майстерно водили за ніс, або жорстка «дресура» зовсім витіснила з відносин довіру і теплоту. Запам'ятайте: безкінечна відданість вам не скасовує потребу в свободі - в особистому просторі, в чоловічих посиденьках з пивом, у походах на футбольні матчі, просто в самоті, нарешті. Чим спокійніше ви погодитеся надати їм цю свободу, тим більш прив'язані вони будуть до вас. Ось такий парадокс.