Ціна питання: як жінки ставляться до грошей

Відносини дівчат з грошима - це історія не для слабкодухих. Ми можемо несамовито два місяці збирати на шубу, а потім просадити все під час розпродажів за півгодини. Ми воліємо вечерю поскромніше в ім'я манікюру/помади дорожче і т. д.. Виявляється, наші фінансові поневіряння і терзання привернули увагу соціологів.

Ціна питання: як жінки ставляться до грошей
Чому дівчата бувають марнотратні

79%...щоб підняти собі настрій;

75%...щоб накупити подарунків рідним і друзям;

61%...щоб себе показати і на інших подивитися;

53%...просто тому, що гарний настрій;

52%...щоб справити на когось враження.

Як дівчата беруть гроші в борг

Виявляється, питання позики однаково хвилює і жінок, і чоловіків: 43% дам беруть гроші в борг і 44% чоловіків. Відмінність проявляється в тому, що самці охоче займають і у друзів (19%), у родичів (23%), а ось самочки переважно у рідні (31%), оскільки заможних друзів (подруг) у них замало (15%).

Як жінки сприймають фінансові можливості чоловіків

82% жінок зізнаються, що переоцінюють стан гаманця чоловіка, але все ж сподіваються на краще. Цікаво, що чоловіки це підозрюють: 77% чоловіків упевнені, що панянки переоцінюють їх грошові кошти.

Гроші чи гаманець

В межах одного опитування жінок піддали нелюдським тортурам, запропонувавши альтернативу: щотижневий секс протягом п'яти років або щотижнева безкоштовна порція шоколаду протягом цього ж строку. 73% жінок вибрали секс.

Але на цьому досліди над жіночими слабкостями не закінчилися. Соціологи пішли ще далі і запропонували вибрати між п'ятьма роками з щотижневим дармовим шоколадом і одноразовою виплатою в $1000. Леді і тут не дали маху - 91% дам вибрали гроші.