Юрій Антонов побив оператора прямо на своєму концерті

Юрій Антонов побив оператора прямо на своєму концертіПопулярний співак і композитор, народний артист Росії Юрій Антонов знову опинився в центрі неприємного скандалу - 68-річний діяч мистецтв трохи не побив оператора, який під час виступу зірки почав дуже близько його знімати.

Інцидент стався на різдвяній вечірці в клубі Ice Palace в Маямі, куди були запрошені і зірки вітчизняної естради. Під час виконання своїх безсмертних хітів Юрій Антонов різко розлютився і накинувся на американського оператора. Причиною агресії стало те, що артист категорично забороняє знімати себе з близької відстані на концертах і прописує цей нюанс у всіх контрактах, але бідолаха-оператор не знав таких примх артиста, за що ледь не поплатився дорогим обладнанням.

Нагадаємо, в листопаді 2011 року Антонов також став фігурантом гучного скандалу - після словесної перепалки і невеликої бійки, Юрій Михайлович напав на мотоцикліста з уламком бруса. За словами очевидців події, конфлікт виник через неправильно припаркованого мотоцикла. Антонову не сподобалося, що він не може проїхати на своєму величезному Land Rover до колонки АЗС і висловив невдоволення господарю мотоцикла. Судячи з усього, байкер вирішив слова співака образливими і неналежними у сформованій ситуації, повернувся і запропонував взяти свої слова назад. Антонов ж виявився готовий до такого розвитку подій, і словесна перепалка швидко переросла в бійку.

Юрій Антонов побив оператора прямо на своєму концерті
Загрузка...