Блейк Лайвлі назвала дочку Вайолетт

Ми, вітаючи голлівудських зірок Райана Рейнольдса і Блейк Лайвлі з народженням малюка, не знали до останнього ні статі дитини, ні, тим більше, імені. І лише тепер, завдяки тому, що Блейк дала розширене інтерв'ю журналу People, ми можемо до кінця зрозуміти розмір любові і радості, що переповнюють актрису, мрія якої, нарешті, збулася.

Блейк Лайвлі назвала дочку Вайолетт
«Я, - розповіла молода мама, - ловлю себе на думці, що не можу повірити в реальність того, що відбувається. Я так довго чекала цього моменту. Материнство завжди було в мені. Дітей моєї сестри я дражнила, що це я їх мати, а не вона. Я люблю дітей і дбаю навіть про чужих. Бути може, це через те, що у мене ніколи не було молодших братів і сестер. Народження маляти не змінило мене кардинально. Я мріяла про велику родину, і відчуття від появи первістка у мене дуже чіткі. Все сталося так, як повинно було статися. Я насолоджуюся цими відчуттями».

Немовляті, повторимося, дали ім'я Вайолетт. Малятко народилася дещо раніше строку, але це не позначилося на її здоров'ї. Чудово почувається і Блейк.