Скільки партнерів має бути у дівчини до 25 років?

Порушуючи цю тему, дуже складно бути об'єктивним. Комусь здасться цифра занадто великою, комусь-зовсім незначною. Це особиста справа кожної жінки. Крім цього, чоловіки теж абсолютно по-різному судять про це. Для одних дівчина повинна бути «хорошою» чи взагалі невинна, для інших - чим більше, тим краще (тим досвідченіша). Але невже немає жодних статистичних даних? Де все-таки грань між пристойністю і легковажністю, якщо не сказати гірше?

Скільки партнерів має бути у дівчини до 25 років?
Психологи сайту знайомств WhatsYourPrice.com порахували, що для того, щоб знайти справжнє сексуальне щастя, дівчина повинна переспати з дев'ятьма чоловіками.

Звичайно, мова не про дев'ять чоловіків, а про дев'ять типів, але рідко буває, що в одній людині можуть зійтися вони всі.

WhatsYourPrice.com провели масштабне опитування серед своїх користувачів. До речі, на цьому сайті, єдиному в світі, за перше побачення доводиться платити не зіпсованим настроєм, а грошима. Тому є ймовірність, що всі опитані - цілком успішні й освічені люди.

Скільки партнерів має бути у дівчини до 25 років?
В результаті опитування 10 354 американських жінок ось що з'ясувалося. Саме цих типажів необхідно жінці побачити в своєму ліжку для повного щастя.

Відсотки не сходяться в сто, тому що в якості важливих для особистого розвитку жінки можна було вказувати більше одного типу.