Жінки на високих шпильках більш привабливі для чоловіків

Французький дослідник Микола Гюген з упевненістю заявляє, що взуття на високих підборах надає потужний вплив на поведінку чоловіків.

Жінки на високих шпильках більш привабливі для чоловіків
Професор продемонстрував це на простому прикладі - чоловіки набагато частіше погоджуються заповнити анкету на вулиці, якщо їх зупиняє жінка на підборах, і, причому чим вона вище, тим краще.

Коли з таким проханням на вулиці підходили дівчата, взуті в балетки, лише 1/3 чоловіків погодилися відповісти на запитання. Після того як дівчата, які беруть участь в експерименті, взули п'ятисантиметрові підбори, чоловіки стали більш податливими і вже 36 з 60 погодилися відповісти на запитання. Не дивно, що коли підбори збільшилися майже до десяти сантиметрів, тут вже відразу 49 з 60 були згодні заповнювати будь-які анкети.

У наступному експерименті чоловіки майже в два рази охочіше поспішали повернути рукавичку жінці, якщо вона була на високих підборах.

У заключному експерименті було доведено, що в барі до жінок на високих підборах чоловіки підходять знайомитися в два рази частіше.

Професор Гюген пов'язує це з сексуальністю, яку жінці надають туфлі на шпильці.