Коли можна збрехати партнеру

Існує безліч причин для брехні близьким людям: від бажання уникнути конфлікту до прагнення захистити партнера від болю. Давайте розберемося, коли варто говорити правду, а коли можна і збрехати.

Коли можна збрехати партнеру
Маленька брехня або обман

Перш ніж ми розглянемо ситуації, коли допустимо говорити неправду, потрібно чітко розділити невелику брехню і обман. Якщо ви дозволите брехні взяти верх над вашими стосунками, це закінчиться погано. Можна щось приховати, тільки коли чесність відступає перед вірністю, співчуттям і моральними принципами. Не допускайте обману у відносинах, так як це пряма зрада наданої вам довіри.

Коли вам хтось сподобався

Було б чудово, якби любов була постійним почуттям, яке завжди тримається на одному рівні. Але навіть перебуваючи у відносинах, ви можете знаходити інших людей привабливими. Якщо вам хтось сильно сподобався, краще про це промовчати. Вашому хлопцеві або чоловікові зовсім не потрібно слухати про вашого сексуального друга. Такі емоції зазвичай скороминущі і швидко проходять, а відносини не ускладняться через вашу безмежну чесність, яка змусить партнера ревнувати без приводу.

Коли правда зруйнує його впевненість у собі

Фальшиві оргазми послужать погану службу в довгостроковій перспективі, але іноді, коли ваш хлопець з усіх сил намагається доставити вам задоволення, буде більш людяно показати, що його зусилля досягли мети. Допоможіть йому стати краще як в спальні, так і за її межами, але не кажіть, що у нього нічого не виходить, навіть якщо це чиста правда.

Коли ви ненавидите його друзів або родину

Можна збрехати, якщо правда призведе до грандіозного конфлікту. Якщо ви розповісте своєму партнерові, як погано ви думаєте про його сім'ю або друзів, це образить його. Це чудовий приклад того, як правда може нашкодити відносинам. Вони частина його життя, як і ви, і ваше чесне несхвалення не призведе ні до чого, крім образ.

Коли правда заподіює біль

Чесні відносини і конструктивна критика зовсім не означають, що ви повинні невтішно відгукуватися про страву, яку він старанно готував кілька годин. Знайдіть баланс між ігноруванням дрібниць і старанням допомогти йому стати краще, щоб не змушувати його відчувати себе нікчемним.

Коли ви переборщили з покупками

Шопінг може допомогти при поганому настрої, а ще це один з випадків, коли дозволено приховати правду, якщо ви витратили занадто багато. Звичайно, це допустимо тільки в тому випадку, якщо ви витрачали свої гроші. Якщо ваші покупки шкодять загальному бюджету, брехня тільки ускладнить ситуацію.

Коли ви хочете закінчити сварку

Іноді, щоб уникнути конфлікту, потрібно просто здатися. Навіть якщо ви впевнені, що ви праві, а він - ні, постійні сварки з одного і того ж приводу можуть бути нудними. У такій ситуації прийнятна невелика брехня, яка дозволить вам завершити тривалий конфлікт.

Коли ви песимістичні

Песимізм і вміння підтримати партнера не завжди поєднуються. Якщо ви думаєте, що ваш партнер провалиться і не досягне успіху, краще трохи збрехати. Намагайтеся підтримати його без додавання ситуації зайвого негативу.

Уникайте брехні для отримання вигоди

Брехня, яка виставляє вас в позитивному світлі, з натяжкою прийнятна на перших побаченнях, але у відносинах їй немає місця. Якщо ви обманюєте, щоб себе піднести, це, безсумнівно, вдарить по вас пізніше.

Не брешіть по серйозному приводу

Найголовніше - допускати брехню лише по незначним приводам, які через деякий час не будуть мати ніякого значення. Якщо ви припускаєте серйозний обман, переслідуючи довгострокову вигоду, ви руйнуєте відносини.