Ірина Шейк: у школі мене називали чунга-чангою та фанерою

Ірина Шейк вводить в ступор з першої ж хвилини спілкування - по-перше, вона дійсно неймовірно красива, а по-друге, я рідко в житті бачу таких безпосередніх людей. Що вже говорити про зірок!

Ірина Шейк: у школі мене називали  чунга-чангою та фанерою
Вас називають однією з найкрасивіших жінок світу...

Я себе такою не вважаю! Безумовно, мені приємно, що мене вважають рольовою моделлю, багато дівчат намагаються мені наслідувати. Але я не сприймаю це як даність, я навіть не вмію приймати компліменти, мені стає ніяково. Повірте, я щиро не вважаю, що виглядаю краще, ніж більшість дівчат. Коли я прокидаюся вранці і дивлюся на себе в дзеркало, мене не завжди радує моє відображення. В такі хвилини я думаю, що треба працювати над собою, удосконалюватися. Якщо жінка вважає, що досить красива, щоб нічого не робити - це буде той день, коли настане спад. Розвиватися треба у всіх областях - навіть в питаннях догляду за собою.

Напевно, вибираючи професію моделі, ви розуміли, що привабливі?

Не повірите - ні! У школі наді мною завжди жартували, називали мене чунга-чангою, фанерою. Це класичний випадок: я була дуже худа, не мала ніякої популярності у хлопчиків. Коли скаут Гія Джікідзе, який мене, власне, і відкрив світу, вибрав мене для поїздки в Париж, я вперше задумалася - невже в мені є щось особливе? Я красива? Але у Парижі, як і всі початківці моделі, що живуть впроголодь, я взагалі про це не замислювалася. Свою привабливість я усвідомила з досвідом, лише розвиваючись професійно.

А кого ви вважаєте красунями?

Я якось не звертаю уваги на оболонку, зараз для мене важливо, щоб жінка не була порожня всередині. Хоча, зізнаюся, мене не перестає дивувати, що в Росії мільйони красунь! Якщо говорити про відомих жінок, чия краса для мене очевидна - це Анджеліна Джолі, у якої стільки сили й вогню. У неї не бездоганна репутація, але вона дуже діяльна - займається благодійністю, веде різні проекти. Або Елізабет Тейлор - вона була не просто гарна, але була яскравою, наповненою зсередини жінкою. Словом, мені подобаються героїчні, активні жінки. Але головний еталон краси і моральності для мене - моя бабуся, про любов до якої я так багато говорю. Це унікальна жінка, яка в 19 років пішла на фронт, захищати Батьківщину.

Ви говорили, що треба багато працювати над собою, щоб бути красунею. Як це робите ви? Чи є якісь інсайдерські засоби, процедури, ритуали?

З ранку я протираю обличчя і шию кубиком льоду - цьому мене навчила ще моя мама. Ніколи не перебуваю на прямому сонці і захищаю шкіру кремами з захисним фактором. Чому російські жінки такі гарні? Тому що ми живемо в холоді! Іспанки і італійки постійно під сонцем, у них зовсім інша шкіра. Що ще? П'ю дуже багато води, але тільки теплу - людський організм не приймає холодну воду. Кожні 2 тижні я міняю креми для обличчя. Я свято вірю, що якщо шкіра звикає до крему, то він стає неефективним. Також у Нью-Йорку я постійно ходжу в російську лазню - парюся з віником. Скраб роблю з солі з медом - дуже люблю наші російські примітивні ритуали краси. У ХХІ столітті жінки надто ускладнюють процес догляду за собою. Особливо в Росії - тут вони віддають останнє, щоб купити який-небудь крем з ікрою за величезні гроші. Я цього не розумію - я за прості еко-підходи, які в Росії називають народними засобами.

Багато чоловічих видань називають вас однією з найсексуальніших жінок світу. У цьому зв'язку хочеться дізнатися, які жіночі прийоми спокушання ви використовуєте?

Я вважаю, що жінка завжди повинна залишатися загадкою. Чоловік за своєю природою хижак, і саме він повинен завойовувати, робити перший крок. Жінка, яка показує, що вона доступна і відкрита, не може бути цікава. Відносини - це тонка гра, де справжня жінка проявляє свою хитрість, щоб підігрівати до себе інтерес. Чоловік повинен вкладати свої сили у вас, свою енергію - це запорука того, що йому буде цікаво створювати довгострокові відносини.

А яким повинен бути ідеальний чоловік?

Інтелігентним, освіченим, з почуттям гумору.

Що стосується материнства - чи є у вас це в планах або це взагалі не питання для обговорення на найближче майбутнє?

Сімейні цінності для мене - головне в житті. До речі, моя сестра народила буквально тиждень тому, і це велика радість. Що стосується мене, то поки що, все-таки кар'єра - я ж навіть не знаю, де буду в листопаді. У мене фактично немає дому, я в постійних перельотах. Моя бабуся постійно скаржиться: «Тобі вже 28 років! Ти скоро будеш стара, а в тебе немає дітей!» В Америці ж, ледь я заводжу про це мову, я чую: You are still young! Різний менталітет, різне ставлення до цього складного питання. Можу сказати одне: діти точно будуть! Але от коли - поки утримаюся з відповіддю.