Як ужитися з батьками чоловіка

Ви раніше чули про жахи, якими загрожує спільне проживання з батьками чоловіка? Бачили це в страшному сні? А тепер з якихось причин зіткнулися з цим явищем у житті? Не впадайте у відчай! Ми розповімо, як налагодити життя в таких умовах.

Як ужитися з батьками чоловіка
Бюджет

Батьки чоловіка говорили Вам на весіллі, що тепер у них з'явилася ще й дочка? Забудьте! Тітоньки у Рацсі теж щастя бажають всім-всім і від чистого серця. Але насправді - тому що так належить. Батьки в будь-якому випадку будуть сприймати вас як нахлібницу, якщо ви не будете покривати збільшені у зв'язку з вашою появою витрати. Тому формуючи спільний з чоловіком бюджет, потрібно грамотно розділити його частини. Певну суму відкласти, частину дати батькам, решту - витрачати на себе.

Вирішуйте проблеми самі

Якщо з кожного приводу ви будете звертатися до батьків, вони навіть на підсвідомому рівні будуть сприймати вас як підопічних дітей. А, значить, і нав'язувати вам свої погляди на життя.

Не виносьте сміття з кімнати...

З розрахунку того, що «хата» у вас одна на всіх, то Ваша з чоловіком територія особистого простору - кімната. Якщо у вас між собою відбуваються сварки і недомовки, вирішуйте їх або в кімнаті, або зустрічайтеся в кафе або в парку. Там і сваріться, і миріться.

Навчіться бути поблажливою

Якщо мама чоловіка полізла прибирати у вашій шафі, звичайно, це не може не дратувати. Але не варто відтягувати її силою звідти. Або ж істерити, розкриваючи рот, подібно кашалоту. Поясніть чоловікові ситуацію. Нехай він поговорить з мамою.

Не лізьте зі своїм статутом у чужий монастир

Якщо вас не влаштовує старі меблі в будинку батьків чоловіка, звичка тата сидіти за столом з газетою, посиденьки з подругами за нескінченним чаєм, доведеться терпіти. Так ви збережете нерви, час, теплі стосунки зі свекром і свекрухою і розуміння чоловіка. Потрібно усвідомити, що так було задовго до вас. І весь Всесвіт не почне танцювати під вашу музику.

Станьте добрими сусідами

Краще всього будувати відносини з батьками у форматі «близько-далеко». На зорі спільного проживання обговоріть моменти особистого простору. Краще, щоб ініціативу в розмові на себе брав ваш чоловік.

Встановіть графік

Дві господині на одній кухні, як відомо, не вживаються. А тому потрібно домовитися зі свекрами про те, що ви будете потижнево виконувати обов'язки по кухні і на загальній території квартири. Те ж стосується і походів в магазин за продуктами.

Прагніть до самостійності

Наші рекомендації, безперечно, полегшать вам життя. Але вільно дихати на повні груди ви зможете тільки повністю відокремившись від батьків. Тому - ту частину бюджету, яку ви відкладаєте, інвестуйте в ваше самостійне проживання: будь-то оренда житла або іпотека.